блог UDelato.cz

img V dřívějších dobách pokud nebyl při ruce šikovný manžel, fungovala sousedská výpomoc, která je dnes již téměř minulostí. Obdobou této služby je hodinový manžel. V hlavním městě je život uspěchaný. Máme mnoho práce a málo času na cokoliv. Menší závady v...
Категория: Строительные и ремонтные работы
img Již přes dva roky ochutnávám jaké to je žít na volné noze jako freelancer. Dokážu si mnohem lépe představit jaké výhody a nevýhody pro mne tato pozice přináší. Nedokážu si představit, že by za mnou někdo přišel s nabídkou stálého zaměstnání.
Категория: Другое
img Mnoho zákazníků nám posílá řadu dotazů k tomu jak se dělá obsahový marketing. Specialistka na obsahový marketing a copywriting Petra Jelenová vám na několik dotazů odpovídá.
Категория: Работа с текстами, переводы
img Kdo není na internetu, jakoby nebyl. Už dávno neplatí, že si malé a střední firmy vystačí s reklamou v místním plátku. Pokud se chce malá či střední firma rozvíjet, musí postoupit o level výše a pustit se do online marketingu.
Категория: Продвижение сайтов, маркетинг
img Growth hacking je jedna samostatná kapitola. Různé koncepty mohou být polarizační i revoluční současně. Znamená growth hacking byznys výraz pro zvýšení platu? Je to budoucnost pro internetové produkty?
Категория: Продвижение сайтов, маркетинг