blog UDelato.cz

img V dřívějších dobách pokud nebyl při ruce šikovný manžel, fungovala sousedská výpomoc, která je dnes již téměř minulostí. Obdobou této služby je hodinový manžel. V hlavním městě je život uspěchaný. Máme mnoho práce a málo času na cokoliv. Menší závady v...
Kategorie Stavební a opravárenské služby
img
1
31-07-2016
img Již přes dva roky ochutnávám jaké to je žít na volné noze jako freelancer. Dokážu si mnohem lépe představit jaké výhody a nevýhody pro mne tato pozice přináší. Nedokážu si představit, že by za mnou někdo přišel s nabídkou stálého zaměstnání.
Kategorie Jiné
img
2
15-05-2016
img Mnoho zákazníků nám posílá řadu dotazů k tomu jak se dělá obsahový marketing. Specialistka na obsahový marketing a copywriting Petra Jelenová vám na několik dotazů odpovídá.
Kategorie Textové práce, překlady
img
2
24-04-2016
img Kdo není na internetu, jakoby nebyl. Už dávno neplatí, že si malé a střední firmy vystačí s reklamou v místním plátku. Pokud se chce malá či střední firma rozvíjet, musí postoupit o level výše a pustit se do online marketingu.
Kategorie Rozvoj webů, marketing
img
2
04-04-2016
img Growth hacking je jedna samostatná kapitola. Různé koncepty mohou být polarizační i revoluční současně. Znamená growth hacking byznys výraz pro zvýšení platu? Je to budoucnost pro internetové produkty?
Kategorie Rozvoj webů, marketing
img
2
07-03-2016

Témata
Design (1)
Jiné (3)
Populární články