Bezpečnost a ochrana soukromí

img
Náš cíl - zaručit ochranu a zodpovědné plnění Vašich úkolů. Pro jeho dosažení se řídíme těmito pravidly: ochrana soukromí, ověření uživatelů, recenze a hodnocení.

soukromí

img
Veškeré osobní údaje, které nám svěřujete, jsou bezpečně uloženy v databázi portálu a nikdy se neposkytují třetím osobám. Pro ochranu svých dat máte možnost skrýt své kontaktní údaje pomocí nastavení v Pracovně a měnit je kdykoli budete chtít.

Ověření uživatelů

img
Pro registraci Dodavatele na Udelato.cz uživatel musí sdělit svoje osobní údaje, uvést referenční osoby, potvrdit kontaktní spojení (telefon, e-mail, účty na sociálních sítích), absolvovat on-line testování a telefonický pohovor s pracovníkem servisu. Podle výsledku se rozhoduje o udělení statuta Dodavatele. Některé uchazeče žádáme o poskytnutí potvrzení povolení k pobytu na území ČR.

Recenze a hodnocení

img
Udelato.cz poskytuje skutečná hodnocení každého Dodavatele. Pomůže Vám to zvolit nejlepšího pracovníka pro svůj úkol. Kladná hodnocení vypovídají o velkém množství dobře odvedené práce. Hodnocení na našem portálu smí provádět pouze Poptávající po splnění úkolu, což umožňuje realistické a pravdivé ohodnocení každého pracovníka.