Často kladené otázky

1. Kolik stojí využití služeb Udelato.cz?

Prvních šest měsíců můžete užívat náš portál zcela zdarma! Po uplynutí této doby si můžete zvolit vhodný paušál. Náš tarifní systém se přizpůsobí uživatelům s jakýmkoli pracovním nasazením.

2. Během registrace musím uvést svoje telefonní číslo a e-mailovou adresu. Budu dostávat nevyžádanou reklamu?

        Uvedený e-mail bude využit výhradně v rámci služeb portálu (pro obnovu hesla, aktivaci účtu a posílání oznámení). Veřejné údaje, které nám poskytnete, budou přístupné pouze registrovaným uživatelům portálu. Váš e-mail a další kontaktní informace za žádných okolností nebudou využity třetími osobami nebo za účelem rozesílání nevyžádaných reklamních sdělení.

3. Jsem Poptávající. Líbí se mi profil jednoho z Dodavatelů. Chtěl bych mu svěřit úkol. Jak to mám udělat?

Můžete samostatně vybrat Dodavatele tak, že kliknete na tlačítko "Svěřit úkol" a v novém okně zvolíte úkol, který mu chcete zadat.
        

4. Mám skvělý nápad na zlepšení služeb portálu. Budete moct ho realizovat?

        Vítáme nové nápady od našich zákazníků! Pracujeme pro Vaše pohodlí, a proto můžete nabídnout jakákoli zlepšení prostřednictvím e-mailu info@udelato.cz. Pokud se nápad bude líbit i ostatním uživatelům, věnujeme úsilí jeho realizaci.
        

5. Chybně jsem se zaregistroval jako Poptávající. Chci se stát Dodavatelem. Co mám dělat?

        V tomto případě zaregistrujte nový účet jako Dodavatel. V budoucnu budete moci pracovat jako Dodavatel i jako Poptávající. Pokud účet Poptávajícího nepotřebujete, požádejte o jeho zrušení ve své Pracovně. Účet bude smazán po potvrzení zrušení Administrátorem portálu.

6. Jak mám vytvořit nový úkol na Udelato.cz?

        Nejdřív se musíte zaregistrovat jako Poptávající. Následně se přihlaste na svůj účet a klikněte na "Vytvořit úkol". Toto tlačítko se nachází v záhlaví stránky.

7. Je možné odstranit z mého profilu negativní recenze?

        Ne, není. Recenze a hodnocení musí být přístupné všem uživatelům. Pokud hodnocení neodpovídá skutečné práci, obraťte se na admina portálu. V případě poskytnutí důkazů kvalitně provedené práce, bude chybné hodnocení odstraněno Adminem portálu, o čemž bude Poptávající vyrozuměn.

8. Jak se vypočítává moje umístění v žebříčku?

Žebříček se utváří vypočítáním průměru všech hodnocení udělených Poptávajícími po splnění každé zakázky.