O nás

img Náš cíl

Zjednodušit Váš život, ušetřit čas a poskytnout příležitost výdělku. Jak toho dosáhneme? Jednoduše! Vybudovali jsme místo pro setkání objednavatelů služeb a vykonavatelů úkolů všech druhů. Stačí se zaregistrovat jako objednavatel, popsat jaký úkol, který potřebujete splnit a zvolit nejlepšího Dodavatele na základě skutečných recenzí. Ušetříte tak vlastní čas a peníze, protože můžete vybrat nabídku s nejlepším poměrem ceny a kvality. Váš vlastní čas tak bude stát mnohem víc.

Už nemusíte trávit hodiny hledáním pracovníka, který Vám pomůže s domácími prácemi, pohlídá děti, nakoupí a doručí potraviny nebo odveze stavební odpad, provede rekonstrukci bytu, opraví kohoutek či vytvoří web. Seznam je dlouhý a tady se můžete podívat na všechny kategorie služeb, které nabízíme!

img Ověřujeme každého zaregistrovaného uživatele

Pohovor po telefonu nebo Skypu, kontrola registračních údajů a účtů na sociálních sítích - takové jsou podmínky pro registraci Dodavatelů.

Své dobré pověsti si ceníme, a proto můžete zůstat v klidu - Vaše objednávka bude svěřena do rukou profesionálů.

img KDO JSME?
Semchuk Andriy - zakladatel, autor nápadu.
imgNarodil jsem se ve městě Ivano-Frankivsk. Než jsem se rozhodl vytvořit tento web, deset let jsem pracoval v oblasti informačních technologií a počítačových sítí. Nápad se objevil jako blesk z čistého nebe. Promyšlená struktura a funkcionalita webu se rychle přeměnila v pohodlný on-line servis. Doufám, že náš web ulehčí Váš život a umožní výdělek jiným. Ze své strany budu pozorně sledovat vývoj webu a přinášet nové nápady.img
Art-KOS - web-studio, tým vývojářů.
imgAndrejův nápad nás nadchl a tak jsme se s velkým zápalem pustili do projektu. Hlavním cílem byla přesná realizace veškerých zamýšlených funkcí a pohodlí pro všechny uživatele. Proto jsme použili nejnovější technologie vývoje internetového portálu. Zda se nám to povedlo, můžete posoudit sami po registraci. Nepřestali jsme pracovat ani po spuštění projektu. Neustále se zdokonalujeme a přinášíme nová řešení.img